neděle 7. října 2012

SkypeNový Skype 3.8 umožňuje snadnou změnu vstupního zařízení. Pokud tedy měníte náhlavní soupravu, sluchátka nebo mikrofon, tak není nutné provádět změny v nastavení aplikace. Součástí Skypu je i nový Extras Manager 2.0 a vylepšená podpora pro webové prohlížeče Internet Explorer a Firefox.
Více na: http://www.zive.cz/Bleskovky/Novy-Skype-38-zlepsuje-kvalitu-hovoru/sc-4-a-141534/default.aspx#utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=copylink

Dále byly opraveny problémy týkající se vytváření nového účtu, stavových zpráv, přenosu souborů a také pádů aplikace. Pro procesory Intel Pentium 3 a nižší bylo nově nastaveno rozlišení videa na 160×120 pixelů. Současně byl opraven problém s vysoce kvalitním videem na procesorech Intel Core 2 Duo E8200. Některé opravy se také týkají podpory systému Windows Vista.

Tato verze je nejlip podporovaná Jawsem Novejsi verze uz dela v pocitaci hrozny Binec .

Doborucujem kliknout na nastroje vybrat nastaveni kliknout na rozsirene a zaskrnout vypnout aktualizaci Více na: http://www.zive.cz/Bleskovky/Novy-Skype-38-zlepsuje-kvalitu-hovoru/sc-4-a-141534/default.aspx#utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=copylink.
Jinak se skype sam z aktualizuje . Skype volne ke stažení na ofocialních strankach Skype .
Pokud si budete chtít přidat nebo hledat nove kontakty do týdne dodám přesný popis jak to udělat pomoci klávesnice . Dále jak si přidat vlastní fotku nebo nastavení web kamery. pro další informace napište na Email a rychle vyřešíme váš problém

Žádné komentáře:

Okomentovat